HugoBox Mini - výplňový papier

15,00 
Katalógové číslo: 56108 Kategória:

Na sklade

Výplňový papier chráni tovar pred poškodením pri manipulácii a slúži aj ako baliaci papier na škatule a predmety rôznych tvarov.

Hugo Box Mini je 80g výplňový papier dlhý 250 bm a široký 350 mm.

Popis

HugoBox Mini – Ekologický a Efektívny Výplňový Papier pre Vaše Potreby

HugoBox Mini je výplňový papier hnedej farby, ktorý ponúka efektívne a cenovo výhodné riešenie pre ochranu vašich produktov pri manipulácii, preprave a skladovaní. Tento papier je zároveň ekologicky prijateľný, čo ho robí ideálnym výberom pre spoločnosti, ktoré dbajú na udržateľnosť.

Jednou z významných vlastností HugoBox Mini je jeho pôvod. Je zhotovený z certifikovaných materiálov a disponuje certifikátmi, ktoré garantujú vysokú kvalitu v oblasti ekológie, zdravia a bezpečnosti. Tento papier je vyrobený zo zberového papiera, čo znamená, že je 100-percentne recyklovaný. To prispieva k zníženiu množstva odpadu a pomáha vám splniť environmentálne ciele vašej firmy.

S gramážou 80g/m² je tento výplňový papier dostatočne pevný, aby spoľahlivo chránil vaše produkty pred poškodením, ale zároveň je dostatočne ohybný, aby sa prispôsobil rôznym tvarom a veľkostiam balíkov. To znamená, že ho môžete využiť nielen ako výplň, ale aj ako baliaci papier pre tovar alebo balíky, ktoré majú neštandardné tvary.

Praktické rolky, v ktorých je výplňový papier balený, šetria miesto a umožňujú jednoduchú manipuláciu. S rozmermi 35 cm x 250 metrov máte dostatok materiálu na to, aby ste pokryli svoje balíkové potreby.

Ak vám niektorý z produktov z našej ponuky pripadá vhodný, ale potrebujete ho prispôsobiť špecifickým potrebám vašej firmy, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho dopytového formulára. Radi vám pomôžeme s prispôsobením našich produktov, aby vyhovovali vašim individuálnym požiadavkám.

Celkovo povedané, HugoBox Mini je spoľahlivým, ekologickým a flexibilným riešením pre výplň a balenie vašich produktov. Využite túto cenovo výhodnú možnosť na ochranu svojho tovaru a prispievajte k ochrane životného prostredia.

Ďalšie informácie

Šírka papiera

350 mm

Dĺžka návinu

250 bm

Gramáž

40 g

Rozmer krabice

400x200x200 mm