Print etikety

Nie každá firma disponuje tlačiarňou umožňujúcou tlač štítkov na kotúči. Avšak laserové tlačiarne a moderné kopírovacie zariadenia sú neodmysliteľnou súčasťou podnikov a domácností. Práve pre tieto firmy a bežných spotrebiteľov sú určené samolepiace etikety do tlačiarne.

Samolepiace etikety A4 pozostávajú z hornej vrstvy s výsekom a okrajom s ochrannou funkciou. Vďaka akrylátovo-disperznému lepidlu disponujú vysokou mierou lepivosti na rôzne povrchy.

Kvalitný materiál je zárukou toho, že samolepiace etikety majú výbornú priľnavosť, vyznačujú sa vysokým rozlíšením a čistotou tlače bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom znížili životnosť tlačiarne alebo kopírky.

Samolepiace print etikety sa využívajú na označovanie výrobkov, obalov produktov, kancelársku a logistickú evidenciu. Vďaka vysokej odolnosti nájdu uplatnenie nielen v predajniach a kanceláriách, ale aj v skladoch, priemyselných a výrobných závodoch.

Samolepiace etikety Emy nájdete v našej ponuke v bielej farbe a viacerých rozmeroch, čo rozširuje možnosti ich použitia v rôznych oblastiach.

V jednom balení sa nachádza 100 kusov hárkov samolepiacich etikiet A4.

Zobrazených 1–9 z 63 výsledkov

Nákupný košík