Cenovkové etikety Cola PLY 21x12 zelené

0,95 
EAN: 8588004198180 Katalógové číslo: 21 Kategória: Značka:

Na sklade

Label COLA PLY 21x12R, 42 rolls/1250 labels, fluor green

Popis

Cenovkové etikety Cola PLY 21×12 zelené predstavujú dôležitý nástroj pre označovanie a identifikáciu produktov v rôznych oblastiach. Ich využitie nie je obmedzené len na obchody, kde sa používajú na označovanie tovaru cenovkami alebo popismi, ale nájdeme ich aj v priemyselných a výrobných procesoch. Tieto etikety majú mnoho využití a prispievajú k zefektívneniu rôznych činností.

Jedným z hlavných spôsobov, ako sa cenovkové etikety využívajú, je označovanie produktov cenami a popismi. V obchodoch sú tieto etikety neoddeliteľnou súčasťou procesu označovania cien na tovary. To zabezpečuje jasné a zrozumiteľné označenie ceny pre zákazníkov, čo je kľúčové pre obchodný úspech.

Okrem toho sú Cenovkové etikety Cola PLY 21×12 zelené významné aj v priemyselných odvetviach. Výrobné procesy často vyžadujú jednoznačné označovanie výrobkov identifikačnými kódmi, dátumom výroby alebo spotreby, počtom kusov a inými dôležitými informáciami. Cenovkové etikety sú ideálnym nástrojom pre tieto účely, pretože umožňujú rýchle a spoľahlivé označovanie výrobkov, čím sa zvyšuje efektivita výrobného procesu a minimalizuje riziko chýb pri identifikácii výrobkov.

Rovnako dôležitým aspektom cenovkových etikiet je ich variabilita. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, farbách a štýloch, čo umožňuje prispôsobiť ich konkrétnym potrebám a požiadavkám. Vďaka tejto flexibilite môžete zvoliť etikety, ktoré najlepšie vyhovujú vašej aplikácii.

V konečnom dôsledku môžeme povedať, že cenovkové etikety sú nepostrádateľným nástrojom pre označovanie a identifikáciu produktov v rôznych odvetviach. Ich schopnosť poskytovať jasné a spoľahlivé označovanie, spolu s variabilitou vo voľbe veľkostí a farieb, ich robí významným príspevkom k zlepšeniu efektivity procesov označovania a identifikácie výrobkov. Nezáleží na tom, či ich používate v malom obchode alebo vo veľkej výrobnej linke, cenovkové etikety majú svoje miesto vo svete obchodu a priemyslu.

Rozmer: 21×12 mm

Farba: Fluoroscenčná zelená

Počet na kotúči: 1250 ks

 

CENA ZA BALENIE je 39,90, obsah balenia je 42 roliek cenovkových etikiet.

Ďalšie informácie

Mnozstvo na kotuciku

1250

Mnozstvo v krabici

42 kotúčikov

Šírka etikety

21 mm

Výška etikety

12 mm

Okraje

Rovné

Farba

Fluoroscenčná zelená, Zelená