Print etikety A6 10x49 mm (zlatnícke), biele

1,95 
EAN: 8588005166218 Katalógové číslo: 6397 Kategória: Značka:

Na sklade

Samolepiace etikety na ručné popisovanie šperkov, hodiniek, okuliarov a predmetov s malým priemerom. Balenie obsahuje 15 hárkov veľkosti A6, každý s 24 etiketami (spolu 360 ks). Rozmery etikety: 10 x 49 mm. Ideálne pre presné a profesionálne označovanie.

Popis

Print etikety A6 10×49 mm (zlatnícke), biele 24 ks na jednom hárku A6, 15 A6 hárkov v balení značky EMY sú samolepiace etikety na hárkoch formátu A6.

Precízny Výrobný Proces

Každý hárkový set je výsledkom rovnakého precízneho výrobného procesu ako pri formáte A4, garantujúceho konzistentnú kvalitu značky EMY.

Rozmanité Možnosti Farieb

Vyberte si zo širokej škály farieb, vrátane reflexných odtieňov červenej, zelenej, žltej, oranžovej a pastelovej modrej, aby vaše etikety vynikli a prilákali pozornosť.

Balenie Pre Vaše Potreby

Každé balenie obsahuje 10 alebo 15 hárkov, čo zabezpečuje dostatok etikiet pre vaše individuálne alebo firemné potreby tlače. Nech už preferujete farebné výrazné odtiene alebo neutrálnu bielu, EMY má pre vás správne riešenie.

Print etikety A6 10×49 mm (zlatnícke), biele 24 ks a ich použitie

Samolepiace etikety A6 sú určené na použitie v laserových tlačiarňach a moderných kopírovacích zariadeniach. Print etikety tvorí horná vrstva s výsekom a okrajom, ktorý má ochrannú funkciu.

Vysokú mieru lepivosti zabezpečuje akrylátovo-disperzné lepidlo. Tým pádom samolepiace print etikety výborne priľnú na akýkoľvek povrch, potlač je čistá a má vysoké rozlíšenie. Print etikety Emy majú svoju vlastnú značku kvality. Je to na základe materiálu a technológie výroby, ktorou disponujeme. Print etikety značky Emy sú vhodné pre zákazníkov s malou spotrebou. Etikety majú veľmi dobrú potlačiteľnosť.

Ďalšie informácie

Šírka etikety

49 mm

Výška etikety

10 mm

Farba

Biela

Mnozstvo na harku

24 etikiet

Mnozstvo harkov v baliku

15