Samolepiace print etikety Emy do tlačiarne

Samolepiace print etikety EMY sú určené na potlač tlačiarňami a kopírovacími zariadeniami zákazníkom. Slúžia ako etikety na produkty, obálky i cenovky. 

Samolepiace print etikety Emy do tlačiarne označia produkty, obálky aj testy v laboratóriu 

Potrebujete označiť štítkom produkty, krabice či obálky a máte k dispozícii vlastnú tlačiareň? Využite samolepiace etikety do tlačiarne značky Emy s výhodami, o ktorých by ste mali jednoznačne vedieť. 

Etiketa produktu patrí k dôležitým aspektom marketingu. Okrem toho, že poskytuje zákazníkovi  podstatné informácie, ako napríklad zloženie, návod na použitie či dátum spotreby, je aj významným nástrojom propagácie. To znamená, že etiketa nielen informuje, ale zároveň vzbudzuje záujem o konkrétny produkt a presviedča zákazníka o tom, že sa ho oplatí kúpiť. 

Produkty možno označovať rôznymi typmi etikiet. Jednou z možností sú samolepiace print etikety na formáte A4 v rôznych veľkostiach a tvaroch. Sú vhodné na označenie produktov potlačou v bežnej tlačiarni. Avšak škála ich použitia je oveľa pestrejšia. 

Zaujíma vás, na čo všetko sa dajú print etikety Emy použiť a aké sú ich výhody? Máme pre vás všetky dôležité informácie na jednom mieste. 

Samolepiace etikety do tlačiarne a ich top výhody 

Neraz je etiketa produktu zásadným faktorom pri rozhodovaní zákazníka o kúpe konkrétneho produktu. Zákazníci oceňujú vizuálne atraktívne etikety, ktorým nechýba farebnosť a zaujímavé motívy. Zároveň sú radi, keď sa dá etiketa, napríklad zo skleneného pohára, odlepiť bez toho, aby na skle zostali zvyšky lepidla, ktorého sa treba prácne zbavovať. 

Samolepiace etikety Emy však prinášajú do podniku oveľa viac. Čo by ste o nich mali vedieť? 

Print etikety sú všestranné

Print etikety disponujú širokou škálou využitia. Bez problémov sa dajú aplikovať na všetky typy povrchov a produktov. Na výber sú rôzne veľkosti i tvary. Využívajú sa na označovanie produktov, výrobkov, evidenciu vykonávanú v kancelárii aj sklade, ďalej v logistických, priemyselných a výrobných závodoch. 

To však nie je ani zďaleka všetko. “Tieto samolepiace etikety sa dajú použiť od najzákladnejšieho označovania obálok a škatúľ, až po označovanie hotových produktov, napríklad balených šalátov, ktoré nájdeme v supermarkete. Naši zákazníci používajú tieto etikety aj ako nosič predajnej ceny, akciovej ceny alebo inventúrneho štítka. Na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka sme dodali naše print etikety aj do laboratórií na označovanie testov v poliklinikách v Európe. Medzi našich zákazníkov, ktorým predávame print etikety, patria aj cestovinári, mäsiari, pekári, logistické centrá, potraviny, ale aj rôzne malé spoločnosti s rôznym zameraním,” hovorí Michal Chrobák zo spoločnosti LABEL SK.  

Samo-lepiace etikety sa vyrábajú na Slovensku 

Určite ste už počuli o tom, že kúpou slovenských produktov podporujete predovšetkým samých seba. Každý jeden zakúpený slovenský produkt zvyšuje zamestnanosť na Slovensku a podporuje našu ekonomiku. Okrem toho slovenské produkty disponujú vysokou mierou kvality. Samozrejme, firmu, ktorá ich vyrába, si ľahko overíte. 

Za zmienku stojí aj podpora udržateľnosti a životného prostredia, lebo produkty na náš trh neputujú stovky či tisíce kilometrov, čím sa šetria fosílne palivá a znižuje sa uhlíková stopa

Charakterizuje ich odolnosť a flexibilita 

Samolepiace etikety A4 sú určené na použitie v laserových tlačiarňach a moderných kopírovacích zariadeniach. Print etikety tvorí horná vrstva s výsekom a okrajom, ktorý má ochrannú funkciu. 

Vysokú mieru lepivosti zabezpečuje akrylátovo-disperzné lepidlo. Tým pádom samolepiace print etikety výborne priľnú na akýkoľvek povrch, potlač je čistá a má vysoké rozlíšenie. Print etikety Emy majú svoju vlastnú značku kvality. Je to na základe materiálu a technológie výroby, ktorou disponujeme. Print etikety značky Emy sú vhodné pre zákazníkov s malou spotrebou. Etikety majú veľmi dobrú potlačiteľnosť. Lepidlo je permanentné akrylátové. To znamená, že je vhodné na široké okruhy používania. Zároveň sú print etikety značky Emy vhodné aj pre zákazníkov s veľkou spotrebou. Technologicky a materiálovo nepoškodia zákazníkovi tlačiareň. Kvalita je v tomto prípade na prvom mieste,” vysvetľuje Michal Chrobák. 

Lepiace sa etikety EMY šetria čas 

Samolepiace print etikety sa jednoducho, ľahko a rýchlo vytvoria aj používajú. Na ich potlačenie nepotrebujete žiadne špeciálne technické znalosti či odborné zručnosti. Stačí si vytvoriť návrh v počítači a potlač vykonať bežnou tlačiarňou, ktorú máte v podniku. 

Aplikácia i odstránenie etikety sa takisto vyznačuje jednoduchosťou. Celý proces vám ušetrí veľa času, pretože etikety si kedykoľvek prispôsobíte podľa potreby a preferencií. 

Majú výhodnú cenu 

Na označovanie produktov sa dajú využiť rôzne technológie. Samolepiace print etikety EMY sú jedným z najjednoduchších riešení pre malé i väčšie podniky. Oceníte aj výhodný pomer ceny a kvality. Za zmienku stojí aj doprava zadarmo pri objednávke v našom internetovom obchode nad 200 eur. 

Ak by ste sa predsa len rozhodli, že samolepiace print etikety, ktoré sú bežne dostupné v našom e-shope, nie sú pre vás tým pravým orechovým, a potrebujete riešenie na mieru, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom dopytového formulára. Stačí zadať základné informácie, ako napríklad názov etikety, množstvo, rozmery, materiál či lepidlo, a navrhneme vám individuálne riešenie. 

Hugo

Autor článkov