Ponúkame kartónové krabice a print etikety pre e-shopy

Optimalizujte balenie : Potrebujete krabice či print etikety pre váš e-shop? Pomôžeme vám z balenia tovaru urobiť reklamu 

V našom e-shope Printkovo nájdete všetko pre balenie tovaru, ako kartónové krabice či výplň do krabice, ktoré produkty ochránia pred poškodením a zároveň poslúžia ako efektívny nástroj propagácie

Úspech v podnikaní sa neraz odvíja od maličkostí. Ak dennodenne používate pri balení produktov z vášho e-shopu kartónové krabice, výplň do krabice či baliaci papier, nezabúdajte, že pozornosť zákazníka upúta nielen samotný produkt, ale aj spôsob balenia.

Obal chráni tovar pred poškodením pri preprave a predstavuje spôsob komunikácie so zákazníkom. Veľa prezradí o vašej značke, ale aj o firemných hodnotách, ako je napríklad ohľaduplnosť k životnému prostrediu či zmysel pre detail. 

V našom obchode nájdete všetko potrebné pre balenie tovaru z vášho e-shopu a navyše vám pomôžeme urobiť z balíka reklamu. Čo všetko u nás nájdete? 

Kartónové krabice sú praktické a ekologické

Ponúkame kartónové krabice rôznych rozmerov z 3-vrstvovej a 5-vrstvovej lepenky, vďaka ktorým tovar z e-shopu efektívne zabalíte podľa jeho veľkosti a hmotnosti. Dodávame ich rozložené, čiže vám nezaberú veľa miesta v sklade. Navyše sa s nimi ľahko manipuluje.

 

 

Zákazníci ocenia skutočnosť, že kartónové krabice klopné sa dajú opätovne použiť a sú ohľaduplné k prírode, pretože vlnitá lepenka je stopercentne recyklovateľná a biologicky odbúrateľná. 

Výplňový papier ochráni produkty pred poškodením

Balík je spôsob komunikácie so zákazníkom. Ak si v ňom zákazník po otvorení nájde ako výplň do krabice bublinkovú fóliu, vzduchové vankúšiky či polystyrénovú drť, okamžite si urobí názor na vaše firemné hodnoty. 

To je hlavný dôvod, prečo v našom internetovom obchode nájdete výplňový papier. Balík vyplnený papierovou výplňou do krabice HugoBox je pre zákazníka signálom, že pri balení tovarov využívate slovenské produkty, ktoré sú 100-percentne recyklovateľné a navyše vyrobené zo zberového papiera

Výplňový papier takisto zefektívni proces balenia, pretože sa výborne tvaruje a ľahko sa s ním manipuluje.  

Slovenský baliaci papier LABEL má univerzálne použitie

Baliaci papier LABEL využijete na zabalenie kartónových škatúľ, ktoré odosielate z vášho e-shopu. Avšak má flexibilné a univerzálne použitie. Je vyrobený z recyklovaných zdrojov a po použití sa dá znovu recyklovať. To je jasný signál pre vašich zákazníkov, že vám záleží na životnom prostredí. 

Chcete zviditeľniť svoju značku prostredníctvom balíka? Pridajte na baliaci papier štýlovú etiketu alebo logo vašej značky. S realizáciou oboch vám radi pomôžeme

Extra tip: K balíku môžete pridať kartičku s informáciou, že kartónová krabica, výplňový papier i baliaci papier sú recyklovateľné, teda patria do modrého kontajnera a zároveň zákazníkovi poďakovať, že sa spolu s vami snaží o ohľaduplnosť k prírode. 

Samolepiace etikety na kotúči sa dajú využiť aj na označenie krabíc

Samolepiace etikety na kotúči oceníte v prípade, že potrebujete realizovať potlač prostredníctvom tlačiarne, alebo priamo vo váhach. Sú zhotovené z termocitlivého papiera s permanentným lepidlom, ktoré zabezpečuje odolnosť etikety pred prípadným poškodením pri manipulácii. 

Print etikety si potlačíte sami vo vlastnej tlačiarni

Samolepiace print etikety Emy sú alternatívou etikiet na kotúči. Stačí, keď máte k dispozícii tlačiareň alebo kopírku, vďaka ktorým si ich potlačíte tak, ako si predstavujete. 

Print etikety Emy sa vyznačujú všestrannosťou použitia a majú vysokú mieru lepivosti na rôzne povrchy. Ponúkame ich v rôznych rozmeroch a tvaroch, čiže si môžete vybrať presne také print etikety, aké potrebujete. 

Chcete zefektívniť balenie produktov z vášho e-shopu a urobiť z nich nástroj propagácie? V tom prípade si pozrite ponuku v našom e-shope, alebo nás neváhajte kontaktovať

Hugo

Autor článkov